o vládě života

Kde se vzal, tu se vzal - myšlenek vládce, existence král.

Probouzet se a probouzet

Jsi unikátní jedinec a jako cokoliv jedinečného jsi přínosem pro tento svět. Že nevíš jaký? Je to nezbytné právě teď vědět? Takže jakápak samota, když patříme do tohodoto světa a bez důsledků na jeho budoucnost nás z tohoto světa nelze vymazat? Že se svět bez nás nezboří? Nezboří se, ale bude jiný. Bez nás by celek nebyl celkem! Tady je vidět prostor pro nás. V mezích naší maličkosti či velikosti, prostě aktuálních schopností, můžeme tento svět ovlivňovat. A dokonce tak děláme, ať už vědomě nebo ne, ať už si to připouštíme nebo ne, zodpovědnost neseme.
To nejlepší, co je v nás nás na té cestě povede, abychom přispěli svým dílem k obrazu toho nejlepšího do tohoto světa. Že je to obtížné? Je to úkol hodný našeho života a nikdo spravedlivý od nás nečeká, že dokážeme víc, než jsme objektivně schopni.
A schopni jsme dělat tolik, na kolik se cítíme. A proto je naší povinností se cítit dobře a zdokonalovat se.
Jak vypadáš není to nejdůležitější a Ty to víš. Nejdůležitější je, jaké máš srdce. A ty máš srdce dobré. Projevit to Ti brání nezvládnuté emoce a nevědomost. Jak vypadáš, je podobně důležité jako jak mluvíš, jak se chováš. Toto všechno by mělo být projevem Tvého srdce, Tvé duše. Toto všechno má totiž nějaký vliv na Tvé okolí a tak do okolí vytváříš jistý otisk sama sebe. To je Tvůj přínos tomuto světu. Záleží jen na Tvém rozhodnutí, jestli bude lepší nebo horší. Pozoruj a přemýšlej, jaký vliv máš na okolí.

Prosím, přidej se k probuzeným, tím že budeš rozdávat to nejlepší, co v sobě máš tím nejlepším způsobem, kterého jsi v každém okamžiku schopna, který sama zvolíš. Zkus to a uvidíš.
Díky internetu už o své vzájemné existenci a poslání víme a víme, že nás přibývá. Čekáme na Tebe! Svět potřebuje i tebe!
:-L
26.11.2008Komentáře

2 komentářů:
  • 05.02. 01:09, zivl

    díky za názor. K jaké škodě došlo projevem pohnutí mysli? Jaké očekávání nebylo naplněno? Apel je na závadu? Čemu vadí?

  • 31.01. 15:29, slávek miloslav

    začalo to dobře a pak ten zbytečný patos. škoda


přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se